globus

Zabezpečovací systémy PZTS

Poplachové zabezpečovací a tísňové systémy (PZTS) jsou soubor zařízení, kterými se signalizuje nebezpečná situace z hlediska neoprávněného vniknutí pachatele. Tím se vytváří předpoklad k jeho rychlému zadržení. Při návrhu systémů PZTS je dodržována zásada použití jednoho detektoru v jedné detekční smyčce. Tento způsob je výhodný k přesnému vysledování pohybu pachatele po objektu a přispívá k jeho rychlejšímu zadržení.

V případě servisního zákroku je tento způsob rovněž výhodný, protože je přímo určen detektor, který je v poruše a oprava proběhne ve velmi krátké době.

Provádíme:

  • odbornou montáž PZTS do všech typů objektů. Zabezpečíme byt, kancelář, administrativní budovu, výrobní závod, hrad, zámek, kostel... atd.,
  • studie a poradenství v oblasti zabezpečení,
  • instalace techniky v interiérech i ve venkovním prostředí,
  • připojování objektů na pulty centrální ochrany dle požadavků zákazníka,
  • počítačovou vizualizaci střežených objektů.

Na základě osvědčení podnikatele vydaného Národním bezpečnostním úřadem jsme oprávněni instalovat zařízení PZTS do objektů až kategorie TAJNÉ.

Pro instalace PZTS používáme vysoce kvalitní a praxí ověřenou techniku, která splňuje nejnáročnější požadavky na kvalitu a spolehlivost.

Obchodní odd. +420 516 417 643, obchod[zavináč]sksblansko.cz | Servis 24 hod. tel. : +420 721 863 288, Servisní kontaktní formulář

SKS s.r.o. - Blansko

Profesionalita, promyšlenost, pružnost ... žádná kouzla.

SKS s.r.o. - Blansko

Servis

Nonstopslužba 24/7

tel.: +420 721 863 288

Vzdálená podpora
pro firemní zákazníky