globus

Osvětlení

Naše společnost nabízí komplexní služby v oblasti osvětlování se zaměřením na projektová řešení “na míru” zákazníkovi.

Nabízíme individuální podporu a servis při realizaci zakázky. Splnění všech požadavků zákazníka je pro všechny naše zaměstnance prioritou.

Námi nabízené služby zahrnují návrhy osvětlení, výpočty světelně-technických parametrů osvětlovací soustavy v souladu s platnými normami, kalkulaci nákladů a návratnosti investice, konečnou dodávku, instalaci svítidel, zprovoznění systému, záruční a pozáruční servis.

Našim hlavním cílem je návrh a dodávka osvětlovací soustavy v cenově dostupných svítidlech vysoké kvality, moderního designu a skvělých světelně technických parametrů s využitím nejmodernějších technologií v oblasti osvětlovací a instalační techniky.

Hlavní oblasti návrhů a realizace osvětlovacích soustav:

  • osvětlení průmyslových provozů
  • osvětlení interiérů
  • osvětlení sportovišť
  • architektonické osvětlení
  • veřejné a venkovní osvětlení
  • osvětlení sakrálních staveb

Další výhodou naší společnosti je možnost provázání řízení osvětlení se systémem měření a regulace budovy. Nastavováním intenzity osvětlení dle aktuálních světelných podmínek s možností součinnosti s žaluziemi, které zabraňují vniku přímého slunečního záření do místnosti, ale využívají jeho odrazů např. od stropu dle aktuální polohy slunce nad obzorem.

Spolu s použitím snímačů přítomnosti, řízením na stálou osvětlenost a při použití elektronických předřadníků je možné dosáhnout nemalých úspor energie na osvětlení.

Samozřejmostí je možnost centrální správy a vizualizace osvětlení budovy na dispečinku spolu s ostatními technologiemi „inteligentích“ budov.

Podrobný seznam námi zrealizovaných projektů naleznete v sekci reference.

Obchodní odd. +420 516 417 643, obchod[zavináč]sksblansko.cz | Servis 24 hod. tel. : +420 721 863 288, Servisní kontaktní formulář

SKS s.r.o. - Blansko

Profesionalita, promyšlenost, pružnost ... žádná kouzla.

SKS s.r.o. - Blansko

Servis

Nonstopslužba 24/7

tel.: +420 721 863 288

Vzdálená podpora
pro firemní zákazníky