globus

Integrace a vizualizace systémů

Filozofií naší společnosti je nabízet zákazníkovi komplexní řídicí systém, pomocí kterého má přehled o všech integrovaných zařízeních ve svých objektech. SKS s.r.o. má více jak 10 let zkušeností s instalací integrovaných systémů.

Hlavním cílem a zároveň výhodou integrace systémů je úspora provozních nákladů, dosažení dostatečného výkonu při provádění úkonů operátorem a přitom zajištění maximálního komfortu obsluhy. Toto je zajištěno pomocí jednoduchého intuitivního přístupu ke všem důležitým informacím bez ohledu na to, ve které části systému vznikají.

Principem integrace je sloučení řízení jednotlivých technologických zařízení, komponentů a systémů, které jsou schopné fungovat samostatně, v jediný ucelený systém. U integrace systémů je tak velmi důležité dbát na úroveň automatizace úkonů mezi jednotlivými systémy. Tato úroveň zajišťuje, aby uživatel dokázal optimálně zvládnout řešení všech vznikajících situací bez nutnosti provádět úkony přímo nesouvisející s řízením jednotlivých technologií či procesů.

Pro maximální efektivitu, přehlednost a zjednodušení práce obsluhy pracují integrované systémy s vizualizací celého systému. Vizualizace slouží pro rychlý přístup k informacím o žádaných stavech či pro přímé ovládání jednotlivých zařízení.

Jedním z aktuálně instalovaných systémů je systém Enterprise Buildings Integrator vyvinutý společností Honeywell s.r.o.

Dalším systémem v portfoliu naší firmy je námi vyvinutý ucelený operátorsky řídící a bezpečnostní systém, který je vhodný pro střední a velké funkčně propojené aplikace. Základem tohoto systému je ústředna TVRZ.

Obchodní odd. +420 516 417 643, obchod[zavináč]sksblansko.cz | Servis 24 hod. tel. : +420 721 863 288, Servisní kontaktní formulář

SKS s.r.o. - Blansko

Profesionalita, promyšlenost, pružnost ... žádná kouzla.

SKS s.r.o. - Blansko

Servis

Nonstopslužba 24/7

tel.: +420 721 863 288

Vzdálená podpora
pro firemní zákazníky