globus

Inteligentní dům

Moderní životní styl přináší i do prostředí tak intimního, jakým individuální bytová výstavba bezesporu je, stále více moderní techniky. K tradičním zařízením pro osvětlování, zastiňování, vytápění a eventuálně chlazení, přibývají moderní domácí spotřebiče, speciální zabezpečovací systémy, přístroje pro dálkový přenos informací, netradiční energetické zdroje. Zvyšování obytného komfortu je nejen úměrné počtu instalovaných takovýchto zařízení, ale i jejich účelnému spolupůsobení pod jednoduchou ovládací filozofií.

Prvkem integrujícím řízení a kontrolu domovní techniky je inteligentní elektroinstalace - Siemens instabus. Na bázi jednotného komunikačně - informačního vedení jsou všechny funkce zapojeny do systému, který provádí automatickou regulaci a dohled, ovšem při respektování individuálních požadavků uživatelů; to vše s maximálním ohledem na efektivní využívání energetických zdrojů.

Obchodní odd. +420 516 417 643, obchod[zavináč]sksblansko.cz | Servis 24 hod. tel. : +420 721 863 288, Servisní kontaktní formulář

SKS s.r.o. - Blansko

Profesionalita, promyšlenost, pružnost ... žádná kouzla.

SKS s.r.o. - Blansko

Servis

Nonstopslužba 24/7

tel.: +420 721 863 288

Vzdálená podpora
pro firemní zákazníky