globus

Strukturovaná kabeláž

Strukturovanou kabeláž můžeme definovat jako jednotný kabelážní systém pro budovy, který podporuje všechny typy komunikačních služeb, jako je telefon, video, zabezpečovací systémy, počítačové sítě. Při každé změně pracovního místa bylo nutno, zvláště u počítačových sítí, reorganizovat přípojná místa pro počítače. Každá změna byla velmi náročná a drahá, proto byl vytvořen jednotný systém postavený na základě telefonní sítě. Jako základní kabel byla použita telefonní kroucená dvojlinka.

Strukturovaná kabeláž je svým principem na úrovni všech ostatních inženýrských sítí, tj. rozvodu el. sítě, vodovod, atd.. Budova je tedy kompletně vybavena kabeláží, přípojná místa jsou i na místech, která se momentálně nevyužívají. Každá místnost je vybavena tolika přípojnými místy, kolik bude možné v budoucnosti maximálně využít. Tento velmi důležitý princip umožňuje velkou flexibilitu při změně pracovních míst.

Obchodní odd. +420 516 417 643, obchod[zavináč]sksblansko.cz | Servis 24 hod. tel. : +420 721 863 288, Servisní kontaktní formulář

SKS s.r.o. - Blansko

Profesionalita, promyšlenost, pružnost ... žádná kouzla.

SKS s.r.o. - Blansko

Servis

Nonstopslužba 24/7

tel.: +420 721 863 288

Vzdálená podpora
pro firemní zákazníky