globus

Technická podpora a servis

Servisní úsek společnosti SKS s.r.o. zajišťuje spolehlivou funkci systémů v celé paletě sortimentu dodávaných systémů. Servisní technici zvládají odborné požadavky nejmodernější techniky.

Mimo základního servisu nabízíme i provádění pravidelných revizí a kontrol systémů prováděných dle platných norem.

K zajištění kvalitního a rychlého servisu slouží firemní servisní centrum, které umožňuje diagnostiku a zásahy do námi instalovaných systémů dálkově, pomocí modemů a telefoních linek. Tato skutečnost garantuje rychlost servisních zásahů, mnohdy bez nutnosti fyzické přítomnosti technika na objektu.

Zajišťujeme nepřetržitou pohotovostní servisní službu 24/7:

Technická podpora a servis

+420 721 863 288

servis[zavináč]sksblansko.cz

Revize a pravidelné prohlídky

Provádíme pravidelné prohlídky a revize všech systémů dle platných norem. Zákazníci, kteří s námi mají uzavřenou servisní smlouvu, mají tu výhodu, že za ně sledujeme termíny provádění pravidelných revizí a kontrol a v předstihu je informujeme o nutnosti provést další periodickou kontrolu systému.

Klademe důraz na kvalitní a rychlý servis všech systémů. U stálých zákazníků jsme schopni na základě uzavřené smlouvy zajistit nástup na servisní zásah v době již do 6 hodin od nahlášení závady. U ostatních zákazníků se snažíme dle svých možností o co nejkratší dobu nástupu.

Servisní kontaktní formulář

Servisní kontaktní formulář

Předpisy spojené s provozováním systémů EPS

Obchodní odd. +420 516 417 643, obchod[zavináč]sksblansko.cz | Servis 24 hod. tel. : +420 721 863 288, Servisní kontaktní formulář

SKS s.r.o. - Blansko

Profesionalita, promyšlenost, pružnost ... žádná kouzla.

SKS s.r.o. - Blansko

Servis

Nonstopslužba 24/7

tel.: +420 721 863 288

Vzdálená podpora
pro firemní zákazníky